V sredo, 29. 11. dopoldan smo gostili tekmo ljubljanskih osnovnih in srednjih šol v športnem plezanju. Nastopilo je 62 osnovnošolcev in 53 srednješolcev, ki so se pomerili v težavnostnem plezanju. Pri osnovnošolcih so tekmovali mlajši dečki in deklice (letnik 2005 in mlajši) ter starejši dečki in deklice (letnik 2004 in 2003). Ločili smo še absolutno kategorijo in tekmovalce brez licence (za nastop na tekmah državnega prvenstva).
Med srednješolci so se pomerili dijaki in dijakinje v ločenih kategorijah z licenco in brez.

Čestitke vsem mladim tekmovalcem. Posebne čestitke članom naše plezalne šole, ki so posegli po najvišjih mestih – Galu, Titu, Levu, Juliji, Naji, Larissi, Uli, Aneju, Jakobu P., Maksu, Jakobu F. pri osnovnošolcih in osnovnošolkah ter Tini, Kristini in Katji pri srednješolkah.

Spodaj si lahko pogledate galerijo, pod njo pa še rezultate (najprej rezultate tekme za osnovne šole in nato še za srednje šole).

 

Rezultati:

REZULTATI, MLAJŠE DEKLICE – kvalifikacije (absolutno)
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Batagelj Julija 2007 OŠ VIČ 39
2 Pintar Mihajlović Tamara 2005 OŠ PIRNIČE 37 +
2 Podobnik Maruša 2008 OŠ MAJDE VRHOVNIK 37 +
4 Kosin Zarja 2005 OŠ KOSEZE 35 +
5 Pirc Katarina 2007 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA 32 +
5 Likar Zoja 2005 OŠ NOVE JARŠE 32 +
7 Peklaj Zala 2006 OŠ MIŠKA KRANJCA 32
8 Anžur Ema 2007 OŠ HINKA SMREKARJA 29
9 Brzin Zarja 2005 OŠ SPODNJA ŠIŠKA 25 +
10 Miklavčič Zala 2006 OŠ FRANCETA BEVKA 24 +
10 Batagelj Hana 2005 OŠ VIČ 24 +
10 Čepon Laura 2009 OŠ PREŽIHOV VORANC 24 +
13 Božič Ajda 2006 OŠ VIČ 24
14 Trampuš Nina 2006 OŠ NOVE FUŽINE 23 +
15 Buckley Jennifer 2007 OŠ TRNOVO 23
16 Habjan Lana 2006 OŠ FRANCETA BEVKA 22 +
17 Gruden Zarja 2007 OŠ DRAGOMELJ 21 +
18 Novak Zarja 2006 OŠ FRANCA ROZMANA – STANETA 18
18 Djurica Daša 2006 OŠ HINKA SMREKARJA 18
20 Starič Mia 2005 OŠ TRNOVO 17 +
21 Čop Sara 2006 OŠ DRAGOMELJ 16 +
21 Auer Brina 2006 OŠ KETTEJA IN MURNA 16 +
23 Pestotnik Katja 2006 OŠ NOVE JARŠE 16
24 Rogelj Ajda 2006 OŠ KOSEZE 14 +
24 Ferenc Tinka 2006 OŠ POLJE 14 +
26 Andrejek Ana 2006 OŠ KAŠELJ 11 +
27 Gliha Frida 2006 OŠ FRANCA ROZMANA – STANETA 10
27 Kazić Timea 2006 OŠ NOVE JARŠE 10
29 Urankar Maša 2006 OŠ NOVE JARŠE 8 +
30 Petrič Vita 2006 OŠ NOVE JARŠE 7 +
V finale gre prvih 8 tekmovalk.

 

REZULTATI, MLAJŠE DEKLICE  – finale (absolutno)
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Batagelj Julija 2007 OŠ VIČ 39 32 +
2 Pintar Mihajlović Tamara 2005 OŠ PIRNIČE 37 + 32 +
2 Podobnik Maruša 2008 OŠ MAJDE VRHOVNIK 37 + 32 +
4 Kosin Zarja 2005 OŠ KOSEZE 35 + 31 +
5 Likar Zoja 2005 OŠ NOVE JARŠE 32 + 30
6 Peklaj Zala 2006 OŠ MIŠKA KRANJCA 32 30
7 Pirc Katarina 2007 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA 32 + 29 +
8 Anžur Ema 2007 OŠ HINKA SMREKARJA 29 29

 

REZULTATI, MLAJŠE DEKLICE – finale (nelicencirane)
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Pintar Mihajlović Tamara 2005 OŠ PIRNIČE 37 + 32 +
1 Podobnik Maruša 2008 OŠ MAJDE VRHOVNIK 37 + 32 +
3 Kosin Zarja 2005 OŠ KOSEZE 35 + 31 +
4 Likar Zoja 2005 OŠ NOVE JARŠE 32 + 30
5 Pirc Katarina 2007 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA 32 + 29 +
6 Anžur Ema 2007 OŠ HINKA SMREKARJA 29 29

 

REZULTATI, MLAJŠI DEČKI – kvalifikacije (absolutno)
ni licenciranih tekmovalcev
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Ahčan Kosmač Tit 2007 OŠ SPODNJA ŠIŠKA 31 +
2 Golob Samo 2005 OŠ IZVEN (OŠ Dobrova) 31
3 Trampuš Gal 2007 OŠ NOVE JARŠE 30 +
4 Trampuš Tim 2007 OŠ NOVE JARŠE 30
5 Trampuš Nik 2007 OŠ NOVE JARŠE 28
6 Saito Haruki 2005 OŠ DANILE KUMAR 22 +
7 Mandić Sergej 2006 OŠ BOŽIDARJA JAKCA 21
7 Elikan Longo Lev 2006 OŠ TRNOVO 21
7 Podobnik Tim 2007 OŠ MAJDE VRHOVNIK 21
10 Pogačnik Ažbe 2009 OŠ RIHARDA JAKOPIČA 20 +
11 Halilagič Edi 2005 OŠ DANILE KUMAR 19 +
12 Pavlič Juriša Nejc 2006 OŠ OSKAR KOVAČIČ 19
12 Kuduz Lapajne Nejc 2005 OŠ ŠENTVID 19
14 Krašovec Svit 2009 OŠ VIČ 18 +
15 Golc Vid 2006 OŠ KOSEZE 18
16 Kregar Gašper 2005 OŠ ŠENTVID 17
16 Šivic Maj 2005 OŠ DANILE KUMAR 17
16 Ferenc Martin 2009 OŠ POLJE 17
V finale gre prvih 9 tekmovalcev.

 

 REZULTATI, MLAJŠI DEČKI  – finale
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
I Golob Samo 2005 OŠ IZVEN (OŠ Dobrova) 31 37 + OŠ izven Lj
1 Trampuš Gal 2007 OŠ NOVE JARŠE 30 + 29 +
2 Ahčan Kosmač Tit 2007 OŠ SPODNJA ŠIŠKA 31 + 26 +
3 Elikan Longo Lev 2006 OŠ TRNOVO 21 23 +
4 Saito Haruki 2005 OŠ DANILE KUMAR 22 + 17 +
5 Mandić Sergej 2006 OŠ BOŽIDARJA JAKCA 21 17 +
6 Trampuš Nik 2007 OŠ NOVE JARŠE 28 16 +
7 Podobnik Tim 2007 OŠ MAJDE VRHOVNIK 21 16 +
8 Trampuš Tim 2007 OŠ NOVE JARŠE 30 16

 

REZULTATI, STAREJŠE DEKLICE – kvalifikacije (absolutno)
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Jelčič Naja 2004 OŠ VIČ 49
2 Gaber Pia 2003 OŠ VRHOVCI 40 +
3 Breznik Ula 2004 OŠ TRNOVO 39
4 Auer Larissa 2003 OŠ KETTEJA IN MURNA 31
5 Torkar Tina 2004 OŠ VIČ 28
6 Ferenc Zala 2004 OŠ POLJE 21 +
Vseh 6 gre v finale.

 

REZULTATI, STAREJŠE DEKLICE – finale (absolutno)
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Jelčič Naja 2004 OŠ VIČ 49 36
2 Gaber Pia 2003 OŠ VRHOVCI 40 + 35 +
3 Auer Larissa 2003 OŠ KETTEJA IN MURNA 31 35 +
4 Breznik Ula 2004 OŠ TRNOVO 39 33 +
5 Torkar Tina 2004 OŠ VIČ 28 20 +
6 Ferenc Zala 2004 OŠ POLJE 21 + 10 +

 

REZULTATI, STAREJŠE DEKLICE – finale (nelicencirane)
Priimek Ime LR Šola višina plus višina plus
1 Breznik Ula 2004 OŠ TRNOVO 39 33 +
2 Torkar Tina 2004 OŠ VIČ 28 20 +
3 Ferenc Zala 2004 OŠ POLJE 21 + 10 +

 

REZULTATI, STAREJŠI DEČKI – kvalifikacije (absolutno)
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Batagelj Anej 2003 OŠ VIČ 38 +
2 Pogačar Jakob 2003 OŠ OSKAR KOVAČIČ 36 +
3 Cuzak Maks 2003 OŠ BOŽIDARJA JAKCA 35 +
4 Primožič Nej 2003 OŠ VIŽMARJE – BROD 25 +
5 Furlan Jakob 2004 OŠ KETTEJA IN MURNA 25
6 Krejan Samo 2004 OŠ DANILE KUMAR 24 +
7 Erhartič Jakob 2003 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA 19 +
7 Lekše Andraž 2004 OŠ TRNOVO 19 +
9 Masle Rok 2004 OŠ OSKAR KOVAČIČ 11 +
10 Medard Verbinc 2004 OŠ OSKAR KOVAČIČ 10 +
V finale gre prvih 8 tekmovalcev.

 

REZULTATI, STAREJŠI DEČKI – finale (absolutno)
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Batagelj Anej 2003 OŠ VIČ 38 + 38
2 Pogačar Jakob 2003 OŠ OSKAR KOVAČIČ 36 + 37 +
3 Krejan Samo 2004 OŠ DANILE KUMAR 24 + 32
4 Cuzak Maks 2003 OŠ BOŽIDARJA JAKCA 35 + 31 +
5 Furlan Jakob 2004 OŠ KETTEJA IN MURNA 25 29
6 Primožič Nej 2003 OŠ VIŽMARJE – BROD 25 + 25 +
7 Lekše Andraž 2004 OŠ TRNOVO 19 + 15 +
8 Erhartič Jakob 2003 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA 19 + 6 +

 

REZULTATI, STAREJŠI DEČKI – finale (nelicencirani)
Priimek Ime LR Šola višina finale plus
1 Cuzak Maks 2003 OŠ BOŽIDARJA JAKCA 35 + 31 +
2 Furlan Jakob 2004 OŠ KETTEJA IN MURNA 25 29
3 Primožič Nej 2003 OŠ VIŽMARJE – BROD 25 + 25 +
4 Lekše Andraž 2004 OŠ TRNOVO 19 + 15 +
5 Erhartič Jakob 2003 OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA 19 + 6 +

 

REZULTATI, DIJAKINJE (licencirane) – kvalifikacije
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Skušek Lana 2001 GIMNAZIJA ŠIŠKA 37
2 Rakovec Lučka 2001 GIMNAZIJA ŠENTVID 36 zmanjkalo časa
3 Auersperger Ajda 2000 BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 34
3 Oblak Janja 2001 SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 34 zmanjkalo časa
5 Golob Ajda 2002 BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 29
6 Zaletelj Manca 2001 GIMNAZIJA LEDINA 25
7 Avanzo Klara 2000 GIMNAZIJA ŠIŠKA 24 +
8 Ogrinc Ema 2002 SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 20 +
9 Egger Nika 2002 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 15 +
9 Grošelj Nina 2002 GIMNAZIJA ŠENTVID 15 +
V finale gredo prve štiri tekmovalke.

 

REZULTATI, DIJAKINJE (licencirane) – FINALE
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Rakovec Lučka 2001 GIMNAZIJA ŠENTVID 36 42 +
2 Skušek Lana 2001 GIMNAZIJA ŠIŠKA 37 40 +
3 Auersperger Ajda 2000 BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 34 31 +
4 Oblak Janja 2001 SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 34 27 +

 

REZULTATI, DIJAKINJE (nelicencirane) – kvalifikacije
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Arnšek Tina 1999 GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 40
2 Mesarič Katja 2001 GIMNAZIJA POLJANE 35
3 Železnik Nina 2002 SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 31 +
3 Zajec Kristina 2001 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 31 +
5 Miklavčič Živa 2001 SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 30 +
5 Lovše Ajda 1999 GIMNAZIJA ŠIŠKA 30 +
7 Vidmar Eva 2002 GIMNAZIJA LEDINA 30
8 Nemec Neža 1999 GIMNAZIJA LEDINA 29 +
9 Lana Prijon 2002 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 28 +
10 Polak Hana 2002 SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 26 +
11 Žagar Tamara 2002 SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 20 +
11 Jalen Tinkara 2002 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 20 +
13 Vilhar Višnja 2002 GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 18 +
14 Vukovič Brina 2002 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 18
15 Bregovič Petek Eva 2002 ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 15 +
16 Potisek Ella 2002 GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 14
17 Pustoslemšek Nicole 2001 SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 11 +
18 Burnik Leja 2002 SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 9 +
19 Kmetec Amelija 2002 SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 8 +
V finale gredo prve štiri tekmovalke.

 

REZULTATI, DIJAKINJE (nelicencirane) – FINALE
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Arnšek Tina 1999 GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 40 28 +
2 Zajec Kristina 2001 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 31 + 28
3 Mesarič Katja 2001 GIMNAZIJA POLJANE 35 24 +
4 Železnik Nina 2002 SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 31 + 19 +

 

REZULTATI, DIJAKI (licencirani) – kvalifikacije
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Kotar Matic 2000 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 41 +
2 Bogolin Maks 2000 GIMNAZIJA ŠENTVID 39 +
3 Resnik Aljaž 2002 SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 36 +
4 Roženberger Lan 2002 GIMNAZIJA LEDINA 29 +
4 Zajc Žiga 2001 ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 29 +
4 Stanisavljevič Nik 2002 GIMNAZIJA POLJANE 29 +
7 Bernot Rok 2001 VEGOVA LJUBLJANA 28 +
8 Hribar Samo 2002 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 27
V finale gredo prvi štirje tekmovalci.

 

REZULTATI, DIJAKI (licencirani) – FINALE
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Zajc Žiga 2001 ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 29 + 46
2 Kotar Matic 2000 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 41 + 42 +
3 Bogolin Maks 2000 GIMNAZIJA ŠENTVID 39 + 31 +
4 Resnik Aljaž 2002 SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 36 + 31 +
5 Stanisavljevič Nik 2002 GIMNAZIJA POLJANE 29 + 27 +
6 Roženbergar Lan 2002 GIMNAZIJA LEDINA 29 + 24 +

 

REZULTATI, DIJAKI (nelicencirani) – kvalifikacije
Priimek Ime LR Šola višina plus
1 Bertoncelj Amadej 2001 GIMNAZIJA ŠENTVID 39
2 Verdellis Jan 2001 GIMNAZIJA LEDINA 34 +
3 Jalen Gašper 1999 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 32 +
3 Novak Patrik 2000 GIMNAZIJA ŠIŠKA 32 +
5 Čižman Benjamin 2001 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 32
6 Križnar Anton 2002 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 31 +
7 Deželak Kristjan 2001 GIMNAZIJA ŠIŠKA 30 +
7 Marčič Luka 2000 GIMNAZIJA POLJANE 30 +
9 Karčnik Vid 1999 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 29 +
10 Dobnikar Boštjan 2000 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 26 +
10 Pene Valentin 2001 VEGOVA LJUBLJANA 26 +
12 Kuzman Mark 1999 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 26
13 Primožič Urh 2000 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 25
14 Tomažin Simon 1999 BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 23
15 Raković Lovro 2001 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 21 +
16 Jesenko Luka 1999 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 18 +
17 Kočevar Enej 2001 GIMNAZIJA ŠENTVID 18
V finale gredo prvi štirje tekmovalci.

 

REZULTATI, DIJAKI (nelicencirani) – FINALE
Priimek Ime LR Šola višina plus višina finale plus
1 Bertoncelj Amadej 2001 GIMNAZIJA ŠENTVID 39 48 +
2 Novak Patrik 2000 GIMNAZIJA ŠIŠKA 32 + 37 +
3 Jalen Gašper 1999 ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 32 + 36 +
4 Verdellis Jan 2001 GIMNAZIJA LEDINA 34 + 30 +

 

Komentarji